Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ростери для обсмаження кави TM "Roaster and Roaster"

Якість обсмаження кави безпосередньо залежить від устаткування – ростера для обсмажування кави

Ми з особливим трепетом ставимося до своєї роботи, тому свого часу вирішили купити на виробництво високоякісний надійний ростер. Довго придивлялися, прицінювалися, навіть злітали до Туреччини для цих цілей, щоб особисто познайомитися з виробниками. В результаті зупинилися на TM Roaster and Roaster. Пройшовши всі етапи замовлення, доставки, розмитнення і установки цього устаткування на своєму досвіді, з часом ми стали представником компанії R&R в Україні. З нашою допомогою Ви можете купити ці топові ростери недорого в Києві та Київській області, а також по всій Україні. Ми замовляємо, доставляємо, встановлюємо їх для наших клієнтів, навчаємо мистецтву обсмажування і супроводжуємо на всьому шляху, надаючи гарантію, сервіс і консультації 24/7.

ЧОМУ R&R?

Ростери для обсмаження кави TM Roaster and Roaster виготовлені з тих же високоякісних матеріалів, що й ростери відомих європейських марок: німецьке «залізо», італійські мотори, відповідність міжнародним стандартам обсмажування. Різниця в тому, що ми пропонуємо Вам все це за чесну, доступну ціну

Також важливо, що на своєму виробництві ми вже більше трьох років обсмажуємо каву на ростері TM "Roaster & Roaster", тому Ви можете приїхати в гості та наочно ознайомитися з роботою цього обладнання, переконатися в його якості.

ДЕКІЛЬКА ФАКТІВ

Турецька компанія ROASTER AND ROASTER виробляє ростери для обсмажування кави високої якості вже більше 15 років. Ростери R&R працюють на всіх континентах світу, крім Антарктиди: від США до Австралії, від Німеччини до Кореї, від ОАЕ до України..

Великий вибір: R&R виробляє як невеликі ростери для кав'ярень (від 1 кг завантаження зерна), так і промислові з об'ємом завантаження до 120 кг, а також афтербьорнери, промислові кавомолки та дестонери.

Відповідність ростерів міжнародним стандартам підтверджена Міжнародною Сертифікацією ISO, а також великою кількістю задоволених клієнтів, у тому числі з України.

Ростери R&R проходять жорсткий контроль всіх інженерних систем, систем безпеки та юзабіліті. Для створення обладнання використовуються тільки якісні новітні матеріали, системи та програми.

МОЖЛИВІСТЬ РОЗСТРОЧКИ:

– термін від 1 до 5 років;
– реально низька процентна ставка;
– застава – саме устаткування (вигідніше, ніж лізинг!).

Для отримання детальної інформації щодо послуги ростер в розстрочку звертайтесь за телефоном 097 658 45 13 (Крістіна).

У цілому, ми пропонуємо Вам все, що стосується ростерів для обсмажування кави в Україні:
1. Продаж ростерів TM R&R. 
2. Установка і налаштування.
3. Навчання обсмажування кави.
4. Розробка профайла обсмаження, підбір купажів і сортів.
5. Гарантійне обслуговування і сервіс.
6. Ремонт і обслуговування ростерів будь-яких торгових марок.

Немає товарів

Вгору
,