СТАНОМ НА 2023 рік інформація щодо послуги "економне пакування" – не актуальна.

Нові часи потребують нових підходів до роботи. Війна, пандемія, зростання курсу долара, проблеми з поставками та логістикою – усе це ледь не щодня підвищує ціну на каву. Ми розуміємо, що передусім важливими для оптових клієнтів є якість та ціна продукту, а вже пакування та ідентифікація виробника часто відходить на друге місце. Це розуміння і бажання не підвищувати, а якось знизити ціну на наші товари народило ідею пакувати оптові замовлення в просту, не брендовану упаковку, без красивого логотипу та декору, але так само зі зручною наліпкою для виокремлення сорту/бленду.

Економія виходить 10 грн на пачці. Для когось це не суттєва різниця, а для когось вагома – залишаємо це на Ваш розсуд та бажання.

Оформити таке замовлення можна в розділі "ОПТ", обравши відповідну опцію у правій частині сторінки, над ціною. Сума в корзині автоматично зменшиться. 

Зверніть увагу, що колір упаковки може варіюватися, це залежить від залишків на складі та акційних пропозицій постачальника пакування. Також акційна упаковка не має дегазаційного клапану та зіпу.

Працюємо для вас, все буде Україна! Бережіть себе!