За цим Договором одна Сторона, надалі «Продавець», з одного боку, і будь-яка особа, що прийняла умови даного Договору публічної оферти, надалі «Покупець», з іншого боку (далі разом — Сторони) уклали даний Договір публічної оферти (далі — Договір), адресований необмеженому колу осіб, що є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів, асортимент та детальна інформація про які міститься на сайті https://doppio.ua (далі – Веб-сайт).

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей Договір набуває чинності з моменту натискання на кнопку «ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ», яким Покупець дає згоду здійснити покупку наявного у Продавця Товару, і діє до моменту отримання Покупцем Товару від Продавця та повного розрахунку з ним.

1.2. Адміністрація Веб-сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цього Договору. Нові або змінені умови Договору стають дійсними після розміщення їх на Веб-сайті. Момент повідомлення Покупців про нові або змінені умови співпадає з моментом розміщення цих умов на Веб-сайті.

1.3. Для регулювання договірних правовідносин за Договором Сторони вибирають і, в разі необхідності, застосовують українське законодавство. Якщо міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, які встановлені українським законодавством, то застосовуються правила міжнародного договору.

2. ПОНЯТТЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

«Товар» – предмет торгівлі (продукти харчування, модель, аксесуар, комплектуючі та супутні предмети, будь-які інші предмети торгівлі), про придбання якого на Веб-сайті https://doppio.ua розміщено пропозицію продавця.

«Веб-сайт» – відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для представлення або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди, що знаходиться за URL-адресою: https://doppio.ua.

«Покупець» – юридична або фізична особа, яка використовує, придбаває, замовляє або має намір придбати або замовити товар чи послугу на веб-сайті;

«Продавець» – суб'єкт господарювання, який згідно з договором оферти реалізує споживачеві товари або пропонує їх до реалізації на веб-сайті https://doppio.ua;

«Замовлення» – належним чином оформлена та розміщена на веб-сайті https://doppio.ua заявка Покупця на купівлю Товарів, адресована Продавцю.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених даним Договором, продати Товар на основі Замовлення, оформленого Покупцем на відповідній сторінці Веб-сайту https://doppio.ua, а Покупець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, придбати Товар та сплатити за нього кошти.

3.2. Цей Договір регулює купівлю-продаж Товарів на Веб-сайті https://doppio.ua, в тому числі:

– добровільний вибір Покупцем товарів;

– самостійне оформлення Покупцем замовлення;

– оплата Покупцем замовлення;

– обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

4. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який наявний Товар, представлений на Веб-сайті.

4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовленні в будь-якій доступній кількості.

4.3. При відсутності Товару на складі, Менеджер компанії зобов’язаний повідомити про це Покупця.

4.4. При відсутності Товару Покупець має право замінити його Товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного Товару, анулювати замовлення.

4.5. Замовлення приймаються Продавцем щодня без перерви і вихідних, а обробляються менеджерами з понеділка по п'ятницю з 9 до 18.

4.6. Щоб оформити Замовлення через Веб-сайт Покупцю необхідно:

– обрати Товари та їх кількість, натиснути «КУПИТИ», Товар буде автоматично доданий до розділу «Кошик»;

– натиснути «ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ»;

– заповнити дані у відповідній електронній формі Замовлення, обрати спосіб оплати Товару;

– після закінчення замовлення вибрати ще раз функцію «ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ».

4.7. Замовлення вважається оформленим та прийнятим до виконання Продавцем у випадку, коли після завершення Покупцем дій по оформленню замовлення на Веб-сайті, оператор Продавця у телефонному режимі зв’яжеться із Покупцем, за необхідності уточнить деталі замовлення та підтвердить Покупцю про прийняття відповідного замовлення в роботу.

4.8. У випадку, якщо оператор доставки Продавця не повідомить Покупця про прийняття відповідного замовлення в роботу, таке замовлення вважається неоформленим та не підлягає виконанню Продавцем.

4.9. Покупець несе повну відповідальність за правильність та достовірність даних, вказаних ним при оформленні замовлення.

5. ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Ціна Товару вказується у гривнях.

5.2. Загальна вартість замовлення складається із вартості усіх Товарів, зазначених у замовленні.

5.3. Покупець може оплатити замовлення наступними способами:

 • За допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, вказаний в рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу (Покупець оплачує замовлення протягом трьох днів із дати отримання рахунку в розмірі 100% передоплати).
 • Післяплатою при отриманні Замовлення в представництві служби доставки.
 • Будь-яким іншим способом за домовленістю з Продавцем.

5.5. Продавець має право зупинити виконання замовлення та/або скасувати його в односторонньому порядку у випадку невиконання або неналежного виконання Покупцем обов’язку з оплати відповідного замовлення.

5.6. Вартість та асортимент Товарів на Веб-сайті може бути змінений Продавцем на власний розсуд в будь-який час без повідомлення про це Покупця. При цьому, вартість Товарів, що вказана на Веб-сайті на час оформлення конкретного замовлення є актуальною для цього замовлення.

6. УМОВИ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕННЯ

6.1. Покупець отримує Товар за допомогою доставки, або забирає його самостійно в офісі компанії Doppio Coffee. Порядок оплати і отримання зазначений на відповідній сторінці Веб-сайту.

6.2. При доставці Товарів за допомогою служб доставки Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів цими компаніями-перевізниками.

6.3. Факт отримання Товару та відсутність претензій до якості Товару, що доставляється компаніями-перевізниками, Покупець підтверджує власним підписом в товарно-транспортної накладної, декларації компанії-перевізника, або у видатковій накладній при отриманні Товару. Зі свого боку, Продавець гарантує відвантаження Товару компанії-перевізнику в кількості, зазначеній і сплаченому Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього Товару та в належному стані та якості.

6.4. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, зазначеною в Замовленні, або відмови Покупця від отримання Товару з необґрунтованих причин, оплата за послуги Компанії-перевізника віднімається від суми, перерахованої Покупцем за Товар. Залишок суми повертається Покупцю на підставі його листа, відправленого на e-mail: doppio@doppio.com.ua із зазначенням розрахункового рахунку, на який повинні бути повернуті кошти.

Всі питання, що виникли в процесі оплати та отримання Товару, Покупець може з'ясувати, звернувшись за контактами, зазначеними у відповідному розіділ Веб-сайту. 

7. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

7.1. Продавець зобов’язаний:

 • виконувати умови даного Договору;
 • виконувати замовлення Покупця в разі надходження оплати від Покупця;
 • передати покупцеві товар відповідно до обраного зразка, оформленого Замовлення і умов цього Договору;
 • перевірити якісні та кількісні характеристики Товару під час його упаковки на складі.

7.2. Продавець має право:

 • в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього договору;
 • вносити зміни до даного Договору в односторонньому порядку;
 • вносити зміни щодо інформації, розміщеної на Сайті в односторонньому порядку та на власний розсуд;
 • залучати третіх осіб для виконання своїх зобов’язань перед Покупцем; 
 • змінювати умови та/або терміни доставки Товарів Покупцю за умови повідомлення Покупця про такі зміни за вказаним ним при здійсненні замовлення номером телефону.

7.3. Покупець зобов’язаний:

 • дотримуватись умов даного Договору;
 • перед замовленням ознайомитися з інформацією про товар, розміщеною на Веб-сайті;
 • при отриманні Товару у компанії-перевізника переконатися в цілісності і комплектності Товару шляхом огляду вмісту упаковки. У разі пошкодження або неповної комплектації Товару  зафіксувати їх в акті, який разом з Покупцем має підписати відповідальна за доставку особа-представник перевізника. 

7.4. Покупець має право:

 • оформити замовлення на Веб-сайті;
 • вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

– шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання придбаних ним Товарів;

– за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки Товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

– за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

– за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів – IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилася інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам суспільства.

8.4. Покупець несе відповідальність за правильність внесених даних до форми замовлення.

8.5. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об’єктивно заважають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

8.6. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

9. ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

9.1. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару неналежної якості після його огляду в момент прийому Товару.

9.2. У випадку відмови від Товару неналежної якості, вартість якого була сплачена Покупцем шляхом безготівкового розрахунку, Продавець повертає кошти Покупцеві за Товар неналежної якості протягом 7 банківських днів.

10. ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

10.1. Всі спірні питання, які можуть виникнути щодо цього Договору або у зв’язку з ним Сторони вирішують шляхом проведення переговорів. Досудовий порядок врегулювання спору є обов’язковим.

10.2. Всі спірні питання розглядаються за наявності письмової претензії, що направлена рекомендованим листом засобами поштового зв’язку або на електронну пошту, вказану в розділі "Контакти".

10.3. У випадку, якщо Сторони не зможуть досягти згоди по спірним питанням шляхом переговорів, ці питання підлягають вирішенню згідно чинного законодавства України.

11. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

11.1. Цей Договір вважається укладеним в момент завершення оформлення замовлення Покупцем та підтвердження прийняття замовлення до виконання Продавцем.

11.2. Договір діє до повного виконання Сторонами всіх його умов.

11.3. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою Сторін до моменту фактичної доставки Товару, шляхом повернення грошових коштів.

12. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

12.1. Продавець звільняється від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов’язань по цьому Договору, якщо таке невиконання зобов’язань являється наслідком обставин непереборної сили.

12.2. Під обставинами непереборної сили розуміються надзвичайні та невідворотні обставини, що об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань, передбачених умовами договору, виникнення та існування яких є поза контролем Продавця. До обставин непереборної сили належать у тому числі: загроза війни, збройний конфлікт або серйозна погроза такого конфлікту, акти тероризму, диверсії, карантин, пожежа, вибух, тривалі перерви в роботі транспорту, регламентовані умовами відповідних рішень та актами державних органів влади, ембарго, заборона (обмеження) експорту/імпорту тощо, рішення органів влади, зміни національного законодавства, збій в роботі технічних систем, що використовуються Продавцем, злочинні дії третіх осіб по відношенню до Продавця, а також викликані винятковими погодними умовами і стихійним лихом.

13. ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ

13.1. Веб-сайт залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації їх на сайті https://doppio.ua.

13.2. Веб-сайт створений для організації дистанційного способу продажу Товарів через Інтернет.

13.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

13.4. Інформація, яку надає Покупець Продавцю, є конфіденційною. Інформація про Покупця використовується виключно в цілях виконання його Замовлення (відправки повідомлення продавцю про замовлення Товару, відправки рекламних повідомлень і т.д.).

13.5. Власним акцептуванням Договору або реєстрацією на Веб-сайті https://doppio.ua (заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно дає згоду на збір і обробку своїх персональних даних із подальшою метою: дані, які стають відомі, будуть використовуватися в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, розсилки телекомунікаційними засобами зв'язку (електронною поштою, мобільним зв'язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-який інший інформації про діяльність Веб-сайту https://doppio.ua. Для цілей, передбачених цим пунктом, Покупцеві мають право направлятися листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, а також відправлятися sms-повідомлення, здійснюватися дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.

13.6. Продавець зобов'язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, компаніям-перевізникам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

13.7. У разі небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, написавши відмову від отримання рекламних матеріалів, направивши його на поштову або електронну адресу doppio@doppio.com.ua.

13.8. Продавець не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації.

13.9. Оплата Покупцем оформленого замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти).

13.10. Використання ресурсу Веб-сайту для попереднього перегляду Товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

14. РЕКВІЗИТИ

Продавець:

Фізична особа-підприємець Литвин Ольга Анатолівна

Карта 5169330521982386
Код отримувача – 3150322261
IBAN – UA693052990000026009016203088
МФО – 300711
ПЕЧЕРСЬКА ФІЛІЯ АТ КБ "ПРИВАТБАНК

Електронна пошта: doppio@doppio.com.ua