Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Оренда кавоварок для офісів та магазинів

Оренда кавоварки для офісу, салону краси, невеликого магазину або навіть великої родини – це зручно та надійно. Ми зробили доступ до сучасних офісних кавомашин зі свіжообсмаженою кавою реальністю для всіх підприємств: безкоштовне обслуговування, відсутність паперової тяганини та витрат на встановлення.

Ви можете орендувати офісну кавоварку без зайвого клопоту. Ми пропонуємо три плани оренди кавоварки для офісів:

1. Безкоштовна оренда суперавтомата при покупці від 30 кг кави Doppio на місяць (в середньому близько 100 чашок на день, підійде для великого підприємства).

2. При покупці від 15 кг на місяць (від 50 чашок на день) – оренда суперавтомата 1500 грн.

3. Також у нас є капсульні кавоварки Nescafe Dolce Gusto Krups Infinissima для невеликого обсягу споживання.

     ✔ За умови покупки від 100 капсул на місяць – оренда капсульної кавоварки безкоштовна.

     ✔ За умови одноразової купівлі 500 капсул за роздрібною ціною (12 грн/шт.) – даруємо капсульну кавоварку Nescafe!

 

Зручно! Наявність сучасної офісної кавоварки означає, що співробітникам більше не потрібно залишати робоче місце, щоб швидко отримати «смачне паливо» для активної роботи – його завжди можна знайти на відстані кількох кроків.

Екологічно! Ви не тільки надасте послугу своїм співробітникам і підвищите їх продуктивність, але й довкілля подякує вам за скорочення кількості одноразових стаканчиків, що опинилися на звалищі.

Клієнтоорієнтовано! Гості вашого закладу (салону краси, магазину, відділу продажів) будуть вдячні за смачне частування, таким чином ви підвищите рівень загального враження від вашої компанії.

Ми зможемо безперешкодно задовольняти всі ваші потреби, пов'язані з кавою, з мінімальними зусиллями з вашого боку. Запропонуємо індивідуальне рішення для конкретно вашого офісу, яке найкраще відповідає вашим потребам та смаковим уподобанням. При цьому доставимо свіжообсмажені кавові зерна до ваших дверей і регулярно обслуговуватимемо ваше обладнання для ідеальної роботи. Вам не потрібно нічого робити, у вас залишиться більше часу на те, що у вас виходить найкраще – на роботу. Ми прямі виробники кави, тому гарантуємо, що Ви отримаєте найсвіжіші та найкращі зерна.

Подати заявку на встановлення кавоварки прямо зараз +380672929957

Немає товарів

Вгору
,