Маємо чудову та вигідну пропозицію: НАША кава – ВАША етикетка. Виберіть сорт, наклейку та паковання. Це так просто. Те, що ми допоможемо створити – стане втіленням ваших ідей та принципів (оригінальна, брендована етикетка) та поваги до отримувача дарунку (якісна та смачна кава всередині). Ми допоможемо розповісти вашу історію.

Брендована кава для компанії

Шукаєте корпоративні подарунки для співробітників чи клієнтів? "Інтегруйте" свій бренд у їхній ранковий кавовий ритуал. Якщо ви просуваєте нову концепцію, дякуйте партнерам або просто хочете подарувати щось особливе колегам чи підлеглим – можете зробити це з нашою допомогою. Пропозиція підійде як для великих, так і для маленьких бізнесів. Брендована кава для компанії – ідеальний спосіб сказати "спасибі" людям, які роблять ваш бізнес успішним.

Кава з вашим логотипом для організаторів свят, конференцій, курсів, тренінгів, семінарів, з'їздів

Іноді потрібно подякувати гостям заходу, зробити приємно його учасникам чи виділити тих чи інших персон. Кава – досить універсальний варіант для такого завдання.

Кава з індивідуальною етикеткою для святкувань, у якості подарунку рідним та друзям

У Вас весілля, річниця, важлива дата? Хочеться потішити дорогих серцю людей? Кава –  смачно, бадьористо і оригінально. Як мінімум 20 разів (у випадку пачки 200 г) людина, якій Ви подаруєте пакунок кави з Вашою етикеткою, згадає про Вас і посміхнеться ;) Хіба не чудово?

 

Прості або складні суміші, арабіка з кислинкою або збалансований моносорт, кава в зернах або мелена – все залежить тільки від вас. Зробіть свою каву такою складною або простою, як ви хочете! Можемо розробити суміш для вас, або оберіть каву з нашого асортименту! Не потрібно бути знавцем кави, щоб її замовити, адже ми проконсультуємо, підкажемо та допоможемо. Знайдемо ідеальну каву для корпоративного подарунка чи особистого.

Порадуйте своїх друзів та колег смачною кавою в подарунок! Ось як це працює:

◉ Виберіть формат: кава в пачці, дріп-кава або дегустаційний кавовий набір.

◉ Порахуйте бажану кількість пачок або дріпів. У пакеті може бути 200 г, 500 г або 1 кг кави (наші стандартні розміри). У дріп-пакеті стандартна вага кави 12 г.

◉ Продумайте етикетку (з нашим дизайнером або надайте готовий варіант).