Оренда кавового обладнання в Києві та передмісті Києво-Святошинського району.
 Доступні 2 варіанти умов:
1. Оренда кавомашини з щомісячною оплатою без привязки до кави.

Професійна кавомашина від 2500 грн на місяць, та кавомолка прямого помелу Fiorenzato від 1500 грн. Також є кавомашини які йдуть в комплекті з кавомолкою, наприклад Astoria Tanya R SAE 2Gr.

Якщо ви оберете такий варіант оренди для вас будуть оптові ціни на каву, незалежно від об’єму замовлення. Щоб ознайомитися з асортиментом наших професійних кавомашин натискайте, тут. 

2. Та безкоштовна оренда комплекту за умови придбання 24 кг кави ТМ Doppio. Ось докладніше:

► В комплекті: професійна кавоварка та кавомолка Fiorenzato.

► Єдина умова полягає у покупці не менше ніж 24 кг кави ТМ Doppio за роздрібною ціною, яка становить від 510 гривень за кілограм щомісяця.

 Це ідеальна послуга оренди професійних кавових машин для кав'ярень та ресторанів, які не мають свого обладнання. Ось детальніше:

► Ви отримуєте повне обслуговування орендованого обладнання.
► Безкоштовна та оперативна доставка кави забезпечена.
► Можливість замовлення супутніх товарів і аксесуарів за оптовими цінами.

 Якість гарантована! Перед встановленням, всі орендні професійні кавомашини пройшли повну реставрацію у нашому сервісному центрі. Ми замінюємо дрібні витратні матеріали, чистимо бойлер, проводимо повну декальцинацію, а також поліруємо та відновлюємо зовнішні деталі. У нас в наявності великий вибір різник професійних кавомашин відомих брендів, таких як Astoria, La Spaziale, La Cimbali, Nuova Simonelli, Dalla Corte, Wega, Sanremo, San Marco, Rancilio, Carimali, Elektra, Expobar та інші. Ми також обираємо надійні та зручні кавомолки від Fiorenzato для наших клієнтів.

 Щоб оформити замовлення на установку кавомашини, будь ласка, зв’яжіться з нами за номером: +38 (067) 292-99-57.