Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Фільтр кавомашини та еспресо-машини Bravilor Bonamat

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Bravilor Bonomat – відомий кавовий бренд з Нідерландів, головний представник фільтр кавоварок у Європі.

Bravilor Bonamat – це сімейний бізнес, який більше 70 років представляє машинні інновації, передові технології та якість. Кавомашини та кавоварки Bravilor Bonamat відомі у всьому світі та представлені широким асортиментом, який охоплює фільтраційні кавоварки (автоматичні, малі, настільні, кругові), еспресо-машини, машини для розчинних та рідких інгредієнтів, нагрівачів води та молока. Компанія також пропонує різноманіття аксесуарів, від платформ для підігріву чашок, декантерів, чайників і термосів, фільтротримачів до паперових фільтрів.
Фільтр кавоварки чудово підійдуть для офісів, готелів, ресторанів, кафе та магазинів. За допомогою них у Вас завжди буде чашка улюбленого гарячого напою під рукою.
Еспресо-машини орієнтуються на невеликі робочі (і домашні) середовища, в яких кава є невід’ємною частиною дня. Вони виготовлені з найкращих матеріалів, що довго слугують.
Машини для розчинних та рідких інгредієнтів задовольняють попит на повністю зручні, автоматичні кавоварки для тих, хто вперше користується ними. Це кавомашини є інтуїтивно зрозумілими для клієнтів, що є необхідним у середовищах самообслуговування, де потрібно уникнути черг у години пік.
Чайники зі скла та термоси компанії розроблені для професіоналів з акцентом на простоту експлуатації та безпеку. Декантери мають ергономічну ручку. Коли глечик нахилений, потік рідини негайно перекривається гострим носиком, таким чином захищаючи поверхні столу. Керамічні нагрівальні пластини підлаштовуються під температуру кави, щоб кава ніколи не перегрівалася. Це забезпечує правильну температуру кави до останньої чашки. 

Особливу увагу приділено дизайну, він розроблений таким чином, щоб кожна дія була логічною та природною, все це підкреслено лаконічними формами.

В компанії Bravilor Bonomat постійно вдосконалюють технології для майбутніх продуктів. Кожен випуск продукції успішно демонструє зручність, якість та інновації, які були напрацьовані роками в цій галузі. 

Вгору
,