Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Розрівнювачі кавової таблетки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Розрівнювач кави – річ, яка допоможе Вам готувати ідеальний еспресо кожен раз!

Протягом зміни бариста робить сотні пострілів еспресо. Щоб вони були якісними, потрібно рівномірно розподілити мелену каву в портофільтрі, стиснути мелене зерно в гарну, рівну кавову таблетку. Це звучить просто, але на ділі – це одна з досить складних навичок бариста. Тут і вступають у гру розрівнювачі кави. Навіть незначна невідповідність або помилка в розподілі кави може призвести до ченелінгу – коли вода, що проходить через кавотаблетку, знаходить шлях найменшого опору. Це призводить до того, що тільки невелика частина кави вступає в контакт з основною кількістю води, тоді як інша маса залишається майже нетронутою. Результатом є напій, який одночасно кислий і гіркий, це неприємний сенсорний досвід.

Освойте контроль за рівномірним трамбуванням, і ви будете варити тільки смачну каву щодня! Розподіляючи еспресо в рівний шар перед трамбуванням, екстракція буде послідовною, і це вплине на якість і баланс цукру, кислинки і гіркуватості.

Як це працює?

1) Розрівнювач кави створює відмінно рівну поверхню для еспресо перед трамбуванням. Пресована кави стає більш однорідним за щільністю, оскільки рівномірно розподілена, що дозволяє уникнути неправильної екстракції.

2) Складається з 3-х прецизійних укосів, вигравіруваних на полірованій нержавіючій сталі, для професійного і стабільного створення та вирівнювання кавової таблетки до рівномірного ущільнення. Інструмент регулюється на різну глибину для адаптації до різних дозувань кави і розмірів портафільтрів.

У нашому магазині представлені універсальні та популярні розрівнювачі кави: італійської фірми Motta і українського виробника VD Coffee.

Вгору
,