Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Набірне меню для кав'ярні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ми розробили універсальне набірне дерев'яне меню для кав'ярні у модному стилі LOFT (також підійде для салонів краси, крафтових магазинів). Довго шукали для себе щось подібне, але пропозиції, що існують на українському ринку, не влаштовували (через складність монтажу, дороговартість, негнучкість написів та довге очікування готовності).

Меню – важлива частина іміджу кафе, те, з чим обов'язково контактують гості та відвідувачі. Воно має бути:

  • читабельним;
  • помітним/стильним;
  • гнучким до змін.

Усі ці пункти відповідають нашій пропозиції.

Набірне дерев'яне меню для кав'ярні від Doppio Coffee має 14 рейок, а це 13 позицій – оптимальна кількість рядків для меню типової кав'ярні. Можна вписати стандартні американо, еспресо, лате, капучино, раф, заварний чай, і при цьому залишиться місце для оригінальних напоїв на кшталт латте халва або матча чай.

Каркас меню доступний у двох кольорах: темне або світле дерево. Букви та цифри можуть бути білі чи чорні. Ви самі вибираєте, які кольори більше пасуватимуть для інтер'єру вашого закладу.

Ми можемо написати абсолютно будь-який текст для цього меню, термін виготовлення – 2–3 робочі дні. Зверніть увагу, що на одній рейці вміщується 16 символів (наприклад, максимум 13 символів для слова, один на пробіл і ціна 2 символи).

Важливо, що можна оперативно докупити потрібні символи (5 грн/шт.), якщо у вас з'являться нові позиції. Поміняти ціни – теж не проблема, адже ми за умовчанням надаємо по 3 запасні цифри від 0 до 9 до кожного замовлення.

Вгору
,