Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Суміш кави в зернах

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Правильно збалансована суміш кави – це альфа і омега для приготування кавового напою будь-яким способом і на різний смак. Бленд кави – серце еспресо. Тому важливо купити суміш кави хорошої якості і складу.

Як ми робимо купаж кави?

Відбираємо зерна і обсмажуємо їх відповідно до унікальних індивідуальних профілів, а потім змішуємо у смачну суміш. Звучить просто, але передує цій простоті складний процес підбору зерен один до одного, низка проб і помилок, ідей і дій. Ми готуємо суміші кави з урахуванням унікальності кожного сорту. Обсмажуємо добірну арабіку і робусту, грунтуючись на 2 принципах: домогтися певного профілю обсмаження, при якому конкретне зерно розкриває максимальний смак і багатство аромату, і, в той же час, адаптувати його до необхідних параметрів всієї суміші. Завдяки цьому напій завжди багатошаровий за смаком, у ньому ви знайдете фрукти, квіти, шоколад, горіхи. Він не дуже плоский, гіркий, або кислий на смак.

Проста суміш може бути поєднанням сортів із двох країн, скажімо, зерна з Мексики і з Гондурасу. Більшість типових сумішей містять близько чотирьох видів зерна.

Відсоток того чи іншого зерна в суміші є критичним. Наприклад, суміш, яка містить 50% мексиканських і 50% гондураських кавових зерен, на смак буде помітно відрізнятися від суміші, в якій 25%  зерна з Мексики і 75% з Гондурасу. Виробники кави, обсмажувальники, часто тримають вищезгадану інформацію в таємниці. Подібно секретним 11 травам і спеціям полковника Сандерса і легендарному рецепту кока-коли, подібна рецептура є комерційною таємницею.

Важливо також арабіка чи робуста в суміші, адже вони вносять свою характерну родзинку. Арабіка росте на деревах, робуста – на диких чагарниках чи лозі. Арабіка дорожча, вона багатша за смаком, але її складніше вирощувати. Робуста дешевша – дерева не примхливі та дуже поширені. У зернах робусти міститься майже в 2 рази більше кофеїну, на 60% менше цукру і жирів, ніж у зернах арабіки. Робуста не дає чудового аромату і палітри смаку, відверто гірчить. Але, як відомо, є винятки з кожного правила. Є абсолютно непристойна арабіка і по-справжньому гарна робуста. Прикладом прекрасної робусти є індійська, родом тільки з окремих плантацій в цій країні. Її аромат сильний, але присмак не гіркий, включення індійської робусти в суміш поліпшить її характер і аромат. Робусту легко відрізнити в суміші. Боби маленькі і круглі. Арабіка довша і схожа на арахіс.

Купити суміш кави від Doppio Coffee – завжди чудова ідея. Наші бленди підходять для ручних і автоматичних кавоварок, фільтра, мокко, пуровера й інших способів заварювання кави. У своїх кав'ярнях ми використовуємо саме наші суміші і знаємо, що клієнти залишаються задоволені, кінцевий продукт їм подобається і вони обов'язково повертаються до нас ще, а отже і до вас.

Вгору
,