Щодня ми обсмажуємо близько 500 кг кави під брендом DOPPIO UA та на замовлення, надаючи послугу обсмаження іншим компаніям. І ось що ми хочемо сказати Вам щиро і відверто: досить розвивати чужий бренд, розвивайте свій, користуючись нашою послугою «Private Label від DOPPIO»! Кава під Вашим брендом – одна з найбільш актуальних і цікавих наших пропозицій і, що важливо, такий формат виходить точно економніше покупки готової кави і, в багатьох випадках, цінник нижче навіть стандартної послуги обсмажування.

Спочатку трохи про те, як відбувається процес стандартного обсмаження: клієнт сам купує / замовляє зелену каву в постачальника, пакети та етикетки, ящики. Доставляє все це до нас у цех, на виробництво. Ми обсмажуємо каву і отримуємо плату за кількість обсмажених кілограм (ужарка 16–20%) і за фасовку. Очевидні плюси такого підходу: клієнту не потрібно інвестувати значні кошти в гарне і дороге устаткування, витрачати час на набуття досвіду, необхідного для смаження і упаковки власної кави. Наші професіонали роблять все швидко і якісно!

А тепер розповімо, який алгоритм послуги «Кава Private Label від DOPPIO». Все дуже просто, доступно і продумано в інтересах клієнта:

  • Ви визначаєте бюджет, вказуєте, каву якої якості і смакових характеристик бажаєте отримати на виході.
  • Ми показуємо Вам прозору калькуляцію, разом підбираємо кращий варіант сорту та купажу.
  • Ми беремо на себе всі клопоти, пов'язані із закупівлею кави у постачальника, замовленням брендованих логотипом Вашої компанії пакетів і коробок в поліграфії.
  • Ми обсмажуємо і фасуємо Вашу каву.

В результаті, Ви отримуєте каву власного бренду, в обраній Вами упаковці. На задній етикетці буде тільки уточнення, що кава виготовлена нами на Ваше замовлення, як того вимагає українське законодавство. Тому ми попередньо обов'язково укладаємо з клієнтом договір і отримуємо дозвіл на використання торгової марки.

Private Label від DOPPIO – ідеальна пропозиція для розвитку Вашого власного бренду, який є потужним інструментом, що впливає на сприйняття, вибір і намір зробити покупку. Продаючи каву під своїм логотипом, Ви отримуєте велику перевагу перед конкурентами, підвищуєте статус і впізнаваність торгової марки, і, як наслідок, посилює довіру до неї серед клієнтів.

Отже, ми назвали вже мінімум п'ять очевидних переваг пропозиції «Кава Private Label від DOPPIO»:

  1. розвиток і посилення власного бренду;
  2. індивідуальний підхід;
  3. економія;
  4. максимально ідеальний смак;
  5. всі клопоти беремо на себе.

Але окремо варто відзначити ЯКІСТЬ! Ніякого обману по складу: ніколи не підмішуємо дешеві лоти позбавленої смаку арабіки в нашу каву, це табу. Ви отримаєте саме ту каву, яку вибрали. Якщо не довіряєте або хочете переконається – дозволимо бути присутнім при обсмажуванні Вашої кави в нашому цеху (при наявності медичної довідки та одягнених бахилах), контролювати і споглядати процес.

Послуга «Кава Private Label» одинаково актуальна і для кав'ярень, і для компаній будь-якого профілю. Дивіться, зараз дуже модно робити «мерч»: футболочки, чашки, кепки з логотипом, блокнотики. Але точно так само Ви можете брендувати каву! Який сенс в блокнотику? Подарунок так собі, їх уже десятки валяються у людей на верхній полиці антресолі. А ось якісна кава в брендованій упаковці в якості презенту – це не стандартно і, головне, точно не "гроші на вітер", адже навіть ті, хто не п'ють каву, пригощають ним гостей. Інформація до роздумів: кава входить в трійку найбільш продаваних, а значить затребуваних, речей у світі!

Якщо упаковка йде з прямим друком – замовлення має бути від 500 штук, а для невеликих замовлень пропонуємо однотонну упаковку з брендованою стильною наклейкою. Але, звичайно, чим більша партія – тим нижча ціна:)

Такий вигляд, наприклад, матиме пачка з наклейкою:

Не втрачайте часу, телефонуйте, і за чашкою смачної кави ми підберемо краще кавове рішення для Вашого бізнесу!